Výběr koupelnových doplňků

Veškeré výrobky ZACK jsou vyráběny z nerezové oceli 18/10 ve dvou povrchových úpravách vysoký lesk nebo mat (kartáčovaná ocel). Zvlášť při výběru vybavení koupelny je vhodné, aby byly vybrány všechny výrobky se stejnou povrchovou úpravou. Připravili jsme Vám tedy několik rad jak doplňky vybírat. Celonerezové provedení má oproti chromovaným koupelnovým doplňkům výhodu vyšší životnosti – nehrozí zde olopování chromového povrchu.

ZACK má několik základních řad: LINEA LESK, LINEA, SCALA, FRESCO, CIVIO. Informace o těchto řadách spolu s fotografiemi k inspiraci Vám zde poskytujeme. Doplňky z ostatních řad jsou s těmito základními řadami plně kompatibilní, je si však třeba dát pozor zda se jedná o výrobek v lesklé úpravě či v matu. Výrobky s vysokým leskem poznáte podle toho, že v popisu mají vždy uvedeno „vysoký lesk“. Pokud tam toto uvedeno není, jedná se o výrobek s kartáčované oceli (matné provedení). Pokud chcete vybrat doplňky bez nutnosti vrtání, vybírejte z řad LINEA LESK, LINEA a SCALA.

Přesné rozměry veškerých výrobků, můžete nalézt v katalozích v části Ke stažení.LINEA LESK

linea
mirrorpolishzack mount

Řada LINEA LESK nabízí kombinaci elegantních rovných linií a vysokého lesku. Koupelnové doplňky lze buď do zdi šroubovat (veškeré vruty a hmoždinky jsou součástí balení) nebo k ní přilepit pomocí nástěnných držáků (40041) a lepidla (30003 nebo 30004). Vhodné kombinovat s řadami TICO, TUBO, VASCO, AVIO, JAZ nebo jakýmikoliv jinými s povrchem ve vysokém lesku.

linea mirror
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obrLINEA

linea
zack mount

Řada LINEA nabízí díky geometrické, redukované formě nadčasový styl. Koupelnové doplňky lze buď do zdi šroubovat (veškeré vruty a hmoždinky jsou součástí balení) nebo k ní přilepit pomocí nástěnných držáků (40396) a lepidla (30003 nebo 30004). Tuto řadu lze vhodně kombinovat především s řadou XERO, která nabízí rovněž doplňky rovných linií a tvarů a je rovněž s matnou (kartáčovaná ocel) povrchovou úpravou.

linea mirror
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obrSCALA

linea
mirrorpolishzack mount

Řada SCALA nabízí dokonalou kombinaci funkčnosti a vynikajícího provedení. Je vyráběna ve vysokém lesku. Koupelnové doplňky lze buď do zdi šroubovat (veškeré vruty a hmoždinky jsou součástí balení) nebo k ní přilepit pomocí lepidla (30003 nebo 30004). Vhodné kombinovat s řadami TICO, TUBO, VASCO, AVIO, JAZ nebo jakýmikoliv jinými s povrchem ve vysokém lesku.

obr
obr
obr
obr
obr
obrFRESCO

linea

Řada FRESCO nabízí klasické tvary z kartáčované masivní nerezové oceli. Lze ji kombinovat se všemi doplňky v matném provedení s výjimkou CIVIO a MARINO, které nabízejí doplňky se subtilnějším designem.

obr
obr
obr
obr
obr 

www.e-zack.cz - E-Zack.cz Online obchod | E-shop by 1K Design! Partneři